Gizlilik Politikası

  • Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

  • Üye bilgileri okukitapevi.com  içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve okukitapevi.com çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri Okukitapevi.com Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

 

  • Kişisel bilgileriniz (ad, rumuz, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlara verilmez ve sadece www.okukitapevi.com'dan azami faydayı sağlamanız amacıyla kullanılır.

 

  • İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Üyelikten ayrıldığınız an üyelik bilgileriniz silinir, okukitapevi.com tarafından kullanılmaz.

 

  • www.okukitapevi.com  kredi kart bilgilerinin onaylandığı bölümde İyzco sanal pos  sistemi kullanmaktadır. okukitapevi.com dan ürün satın alırken kullandığınız kredi kartınız İyzco  BDDK lisansına sahip ve PCI-DSS 1. Seviye sertifikası ile güvenlik sağlanmaktadır.  okukitapevi.com veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

 

  • okukitapevi.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

 

  • okukitapevi.com’da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz. Yayınlayan veya kullananlar için uyarıya gerek görülmeden hukuki işlem başlatıdır.